Μετά από μια μεγάλη απουσία ανοίγουμε τον νέο μας κύκλο με ένα σπέσιαλ επεισόδιο πριν τις εκλογές με καλεσμένη την Υποψήφια Ευρωβουλεύτρια Μαρία Κολά. Ενώ δεν κάνουμε προώθηση ή προεκλογική καμπάνια, η Μαρία μας απαντά σε ερωτήσεις που αφορούν στο τι πρέπει να κάνει κάποι@ που μπαίνει στην διαδικασία μιας υποψηφιότητας: μιλάμε για καθαρά ποινικά μητρώα, μπάτζετ, τον προσκοπισμό, τα σόσιαλ μήντια και διάφορα άσχετα θέματα.
More on www.blacklemon.tv
Μετά από μια μεγάλη απουσία ανοίγουμε τον νέο μας κύκλο με ένα σπέσιαλ επεισόδιο πριν τις εκλογές με καλεσμένη την Υποψήφια Ευρωβουλεύτρια Μαρία Κολά. Ενώ δεν κάνουμε προώθηση ή προεκλογική καμπάνια, η Μαρία μας απαντά σε ερωτήσεις που αφορούν στο τι πρέπει να κάνει κάποι@ που μπαίνει στην διαδικασία μιας υποψηφιότητας: μιλάμε για καθαρά ποινικά μητρώα, μπάτζετ, τον προσκοπισμό, τα σόσιαλ μήντια και διάφορα άσχετα θέματα.
More on www.blacklemon.tv