Με αφορμή τις απανωτές καταστροφές που συγκλονίζουν την ελληνική κοινωνία, το 25ο επεισόδιο της σειράς είναι μια κραυγή απογοήτευσης και οργής. Μια χώρα κι ένας λαός δέσμιος στη μετριότητα δεν μπορεί να ατενίζει με αισιοδοξία το μέλλον. Υπάρχει όμως η επιλογή και είναι στο χέρι μας. Ή θα αλλάξουμε ή θα βουλιάξουμε...ή καούμε.
Καλή ακρόαση.
Subscribe to my YouTube channel:
https://www.youtube.com/@themiszanidis/videos
Με αφορμή τις απανωτές καταστροφές που συγκλονίζουν την ελληνική κοινωνία, το 25ο επεισόδιο της σειράς είναι μια κραυγή απογοήτευσης και οργής. Μια χώρα κι ένας λαός δέσμιος στη μετριότητα δεν μπορεί να ατενίζει με αισιοδοξία το μέλλον. Υπάρχει όμως η επιλογή και είναι στο χέρι μας. Ή θα αλλάξουμε ή θα βουλιάξουμε...ή καούμε.
Καλή ακρόαση.
Subscribe to my YouTube channel:
https://www.youtube.com/@themiszanidis/videos